Воски, селанти, глейзи

 

Кожен автовласник мріє, щоб стан та вигляд його автомобіля зберігався як умога довше новим та презентабельним. Але на превеликий жаль, сучасний світ приносить нам багато неприємних сюрпризів.

На ілюстрації продемонстровано, що відбувається з незахищеним авто в процесі його експлуатації :

Всі ці впливи неминуче призводять до передчасного старіння ЛФП і як наслідок, втрати відчуття нового автомобіля, навіть якщо йому всього декілька місяців.
 Як же захистити свій автомобіль від підстерігаючих його неприємностей?


На  сьогоднішній  день наша студія пропонує  великий вибір захисних покриттів для автомобілів: воски, полімери, глейзи, селанти, тефлони… від компанії Soft 99 (Японія) та  G’zox (Японія)

 До переваг цих покриттів  можна віднести відносну простоту нанесення і невисоку вартість, при цьому володіючи професійними знаннями, і використовуючи різні зв’язки даних сполук можна добиватись  дуже високих результатів, і досить тривалої дії (до 12 місяців).

   Воскові склади – один із найпопулярніших видів автокосметики. Основна його дія в тому, що створюється тонке покриття, таким чином стаючи своєрідним скафандром і захищаючи авто від неприємних сюрпризів,що можуть запропонувати наші дороги.  Окрім цього віск створює і візуальний ефект : блискучий кузов, що не може не  тішити Ваше око.

Ключовим словом на етикетці якісного воску завжди було «карнауба» (carnauba) – речовина, одержувана з південноамериканських рослин. Це дуже твердий натуральний віск, який може протистояти високим  температурам, наприклад, нагріванню на капоті в спекотний день.