Озонування салону автомобіля

Не свіжий запах в авто ? Часто хворієте?

Як правило, причина всіх наших хвороб – це бактерії, віруси, грибкові організми. Повітроводи, важкодоступні місця і щілини в салоні Вашого авто – прекрасне середовище для проживання і розмноження хвороботворних мікроорганізмів. А як наслідок – хвороби у Вас.

Озон – єдиний хімічний елемент, що володіє здатністю відновлювати чистоту повітря. Озонування салону автомобіля – екологічно  технологія очистки, заснована на використанні газу озону, вироблюваного озонатором. Озонування повітря в 1,5-5 разів ефективніше, ніж обробка ультрафіолетовими променями.


Озонування

Студія автодетейлінгу IMPERIAL GARAGE надає як стаціонарну послугу – озонування салону автомобіля, так і виїзд до Вас на квартиру, будинок, офіс, склад, готель. Озон знищує всі відомі мікроорганізми (віруси, бактерії, грибки, водорості, їхні спори, цисти найпростіших) в тисячі разів швидше, ніж будь-які інші дезінфектори.

Переваги озонування салону автомобіля

Залишковий озон стерилізує поверхню.Не утворює токсичних побічних продуктів. Залишковий озон швидко перетворюється в кисень. Не існує і не може виникнути стійких до озону форм мікробів. Озон в повітрі благотворно впливає на здоров’я людей. І озон повністю видаляє навіть найстійкіші і неприємні запахи в Вашому авто.