Білі автомобілі – краса і розкіш? Чи постійний клопіт і життя в чергах на автомийки?

Кожен автовласник білого автомобіля мріє, щоб його авто виділялось серед чорної та сірої маси машин. Адже білі автомобілі вважаються не тільки найбезпечнішими і економічнішими в літню пору року, але й останнім піком моди та статусу. Це нові розкішні яскраво-білі, молочно-білі  і перламутрово-білі автомобілі.

Для чого полірувати та захищати білі автомобілі

Часто в нас запитують для чого полірувати та захищати білі авто, адже на них практично не видно подряпин – максимум помити та покрити воском.

Вже давно в моді дорогі мобільні телефони та ноутбуки білих кольорів, котрі ви можете захистити чохлом або захисною плівкою. З автомобілями все набагато складніше.

Проблема з котрою стикаються всі автомоблісти – бітум на ЛФП , котрий дуже швидко проникає в структуру лаку , залишаючи жовті плями, котрі з часом не піддаються очистці,
сліди від бруньок та пташиного посліду, потертості після неякісних мийок, що неодмінно псує не тільки зовнішній вигляд автомобіля, а й нищить лакофарбове покриття та значно знижує ринкову вартість автомобіля.

Залиште заявку і встигніть відновити та захистити свій Білий автомобіль за акційною знжкою до 30%

Фотоприклади пошкоджень лакофарбового покриття автомобілей

Результат до та після очистки від бітуму
Фото автомобіля До та Після очистки від бітуму

 

Пошкодження ЛФП автомобіля
Пошкодження лакофарбового покриття автомобіля бітумом та гудроном

 

 полірування Львів
Пошкодження лакофарбового покриття білого автомобіля (“павутинка” після неякісних мийок)

 

Залиште заявку і встигніть відновити та захистити свій Білий автомобіль за акційною знжкою до 30%

Ми наглядно показуємо різницю до і після полірування, а ви вирішуйте для себе власником якого автомобіля хочете бути Ви!

Полірування Львів
Фото До/Після пофесійного полірування


 Професійний захист білого авто

Чи потрібен захист білим автомобілям ? Однозначно потрібен! Колір тут не важливий, набагато важливіші склад та властивості захисного покриття.

Отже, професійний захист потрібен усім автомобілям незалежно від його кольору. Адже окрім надання неймовірного блиску і глибину кольору, він надає авто захисні властивості перед негативним впливом міста.

Одним з суттєвих факторів в нашу погоду – є ефект самоочищення, результат забезпечує більший інтервал між мийками, отже  машина довше залишається чистою, з неї легко видаляються забруднення  на відміну  від автомобілей, які в зимовий період купаються в дорожніх реагентах, а весною приїзджають з проханням відмити жовтий наліт та інші забруднення, що в’їлись в лакофарбове покриття. І повірте, в більшості випадків, щоб повернути машину в гарний стан точно не обійтись без полірування.

Дізнатись детальніше про переваги захисту автомобіля та види захисних покриттів 

Якщо, ви бажаєте щоб Ваше авто виглядало ідеальним, потребувало рідшого миття та було захищене від негативних впливів зовнішнього середовища ми пропонуємо догляд та захист Вашого автомобіля преміальними восками, рідким склом та нанокерамікою.

Ми рекомендуємо ряд комплексних процедур для підтримки Вашого авто в бездоганному вигляді:
– детейлінг мийку  автомобіля парою (подетальна мийка усіх важкодоступних місць з використання спеціалізованих кісточок, шампунів та пари);
– глибоку очистку ЛФП, вікон та дисків спеціалізованою глиною та автоскрабами, що не пошкоджуючи покриття, забирають бітум, смолу, гальмівну стружку та інші дорожні реагенти;
– реставрація сколів;
– відновлююче або повне полірування сучасною безпечною технологією Rupes Bigfoot (Італія);
– преміальні захисні покриття провідних виробників автокосметики: воски від 3-х до 12 місяців, нанокераміка та рідке скло з тривалістю захисних властивостей від 12 до 60 місяців.

Залиште заявку і встигніть відновити та захистити свій Білий автомобіль за акційною знжкою до 30%

Фотопідбірка автомобілей, що отримали надійний захист від нашої детейлінг студії: