Професійне полірування авто

 

Професійне полірування Вашого автомобіля преміальної якості по доступній ціні.

Безпечно та дбайливо повернемо блиск та красу Вашому автомобілю, використовуючи сертифіковану косметику автовиробниками, яка надовго збереже красу Вашого автомобіля

Як ми допоможемо повернути блиск і красу Вашому автомобілю, як ніби він тільки що зійшов з конвеєра:

Перевага №1

Інноваційні технології

Полірування автомобіля проводиться відповідно до інноваційної роторно-орбітальної технології RUPES BigFoot, в слідстві чого голограми на лакофарбовому покритті відсутні як клас.

Перевага №2

Безпека роботи з лакофарбовим покриттям

Доводити поверхню лакофарбового покриття автомобіля до ідеалу можна неодноразово, так як втручання в товщину лаку мінімальне до 5 мкм, коли при традиційному полированні мінімум 40 мкм.

Перевага №3

Відсутність перегріву поверхні

Технологія полірування, допомагає уникнути перевищення межі допустимої температури, в результаті чого практично відсутній ризик зіпсувати лакофарбового покриття Вашого автомобіля

Перевага №4

Увага до деталей

Проводимо полірування важкодоступних місць :фары, під ручками, на стиках ітд. Кожному сантиметру вашого автомобіля буде приділено максимум уваги.

Перевага №5

Делікатна обробка

Можливість позбавлення пошкоджень на таких делікатних поверхнях автомобіля як: пластик салону під лаком, панелі приборів, дверних стійок.

Перевага №6

Сертифікована автокосметика

У процесі полірування використовується автокосметика, яка рекомендована провідними автовиробниками та перебуває в закритому продажу і призначена тільки для професіоналів.

Перевага №7

Захист і збереження результату

Наша мета не тільки привести лакофарбове покриття Вашого автомобіля до ідеалу, але й зберегти та продовжити ефект надовго. Тому після полірування на кожен автомобіль наноситься захисне покриття. У нашій студії є величезний вибір захисних покриттів для всіх типів поверхонь автомобіля: преміальні воски, антидощ, селанти, кераміка, рідке скло.

Перевага №8

Гарантія на виконані роботи

Ми гарантуємо, що після миття і прогріву лакофарбового покриття не з’являться невідполіровані місця на кузові, старі подряпин та голограми

Перевага №9

Дипломовані фахівці

Ми одні з перших в Україні сертифіковані в області професійного полірування Rupes(Італія), Nanoskin (США), SOFT99(Японія).