Що таке детейлінг і для чого він потрібен?

детейлінг львів

Поняття детейлінг в Україні є новим напрямком в сфері якісного догляду за автомобілем!
Як вид послуг він вперше з’явився в Південній Каліфорнії, як підготовка автомобілей
до участі в різноманітних виставках та шоу.

Що ж таке детейлінг автомобіля в наш час?

Це процес всебічного догляду за автомобілем, як ззовні так і всередині, де увага приділяється кожній найдрібнішій деталі. Основна мета автодетейлінгу – глибоко очистити, повернути первісний вигляд авто та захистити від негативного впливу навколишнього середовища.

Якщо користуватись даними послугами регулярно, то це дозволить не лише зберегти привабливий вигляд авто та продовжити термін його експлуатації, але й продати його дорожче.


Професійний детейлінг здійснюються в спеціально обладнаному і підготовленому приміщенні, з урахуванням всіх високих вимог до чистоти, температури повітря , освітленості і багатьох інших показників, із застосуванням великого асортименту автокосметики , котру не можливо купити” з рук” у регіональних дилерів чи в інтернеті, та професійного обладнання в роботі з інтер’єром та екстер’єром автомобіля.

За кожним етапом детейлінгу криються свої секрети та нюанси на котрі власник автомобіля частіше за все навіть не звертає увагу. Ми створили IMPERIAL GARAGE з ціллю популяризації якісного догляду за автомобілями та збереження ефекту максимально довго. Тому один з принципів нашої роботи можна виразити в одній цитаті Генрі Форда “Якість це робити будь-що правильно, навіть коли ніхто не дивиться “.

Що включає в себе детейлінг:

  • детейлінг очистку автомобіля парою та водою методом “двох відер”  (подетальна очистка автомобіля з використанням професійних пензликів та щіток для очистки молдінгів, значків , решіток, пройомів, колісних арок, дисків та інших важкодоступних місць автомобіля).
  • глибока очистка лакофарбового покриття сучасними автоскрабами та глиною без використання хімії від бітуму, гудрону, комах та інших важких забруднень


  • глибока очистка дисків від гальмівної стружки та бітуму
  • детейлінг очистку двигуна парою з подальшою його консервацією
  • хімчистку салону з використанням пневматичного обладнання (аероторнадорів), парогенераторів та спеціальних косметичних засобів окремо для шкіри, тканини, алькантари, велюру, пластику (а не універсальні для всіх елементів)
  • захисні покриття для шкіри та пластику

  • полірування декоративних панелей з їх подальшим захистом
  • реставрація сколів


  • полірування кузова, дисків та оптики інноваційно роторно-орбітальною технологією Rupes BigFoot для усунення подряпин, голограм, помутніння та інших дефектів та повернення блиску та насиченості кольору;
  • нанесення захисних покриттів на кузов автомобіля,диски, оптику та скло (преміальні воски, антидощ, селанти, кераміка, рідке скло), щоб автомобіль виглядав, як з конвеєра і надовго (від 6 місяців і понад 60 місяців)
  • озонування салону автомобіля (дезінфекція, ліквідація неприємного запаху озоном)
  • ароматизація салону автомобіля (запах нового авто, нової шкіри, сучасні чоловічі парфуми та інше)