Відновлення та захист (передпродажна підготовка)


6-ть етапів нашої роботи, які відновлять зовнішній вигляд Вашого автомобіля:

Етап №1

Очистка двигуна та його консервація

Безпечна детейлінг очистка двигуна парою, що доволяє проникати у будь-які важкодоступні місця та з легкістю виводити самі стійкі забруднення, без шкоди для мотору та інших елементів підкапотного простору. Послідуюча консервація  дозволяє довгий час підтримувати його у чистоті.

 

Етап №2

Мийка автомобіля

Детейлінг мийка автомобіля парою дозволяє проникати у будь-які важкодоступні місця, такі як дверні отвори, решітки радіаторів, фільтри, підкапотні щілини, легко порається  з забрудненнями на швах, стиках. Жоден сантиметр Вашого автомобіля не залишиться без уваги!

 

Етап №3

Глибока очистка

Безпечно за допомогою сучасних автоскрабів та спеціальної глини без хімії очищаємо ЛФП, вікна та диски автомобіля від глибоких забруднень (бітум, хімія, гудрон, пташиний послід тощо)

Етап №4

Відновлююче полірування/ повне полірування

Полірування іноваційною системою Rupes BigFoot, за допомогої якої забираємо “павутинку” після мийок, матовість лаку, плями та надаємо максимального блиску ЛФП

 

Етап №6

Захист ЛФП

Наносимо захисне покриття для збереження результату.Фторвуглеродний полімер Fusso Coat від компанії Soft99-гідрофобний ефект (самоочищення), захист від вигорання та старіння ЛФП терміном до 12 місяців

Етап №7

​Чорніння гуми

Обробляємо  гуму коліс захисними покриттями для надання нового вигляду та ефекту самоочищення

 

Ця детейлінг послуга призначена для виправлення незначних дефектів фарби і підвищення візуальної привабливості кузова, і рекомендується для догляду транспортних засобів різного віку, на яких ЛФП висвітлило на протязі довгого часу. Всю процедуру зазвичай можна завершити протягом трьох днів.

 

Фото приклади автомобілей, які пройшли даний комплекс робіт по відновленню та захисту авто–  в нашій студії: