Відновлення та захист

6-ть етапів нашої роботи, які відновлять зовнішній вигляд Вашого автомобіля:

Етап №1

Очистка двигуна та його консервація

Безпечна детейлінг очистка двигуна парою, що доволяє проникати у будь-які важкодоступні місця та з легкістю виводити самі стійкі забруднення, без шкоди для мотору та інших елементів підкапотного простору. Послідуюча консервація  дозволяє довгий час підтримувати його у чистоті.

 

Етап №2

Мийка автомобіля

Детейлінг мийка автомобіля парою дозволяє проникати у будь-які важкодоступні місця, такі як дверні отвори, решітки радіаторів, фільтри, підкапотні щілини, легко порається  з забрудненнями на швах, стиках. Жоден сантиметр Вашого автомобіля не залишиться без уваги!

 

Етап №3

Глибока очистка

Безпечно за допомогою сучасних автоскрабів та спеціальної глини без хімії очищаємо ЛФП, вікна та диски автомобіля від глибоких забруднень (бітум, хімія, гудрон, пташиний послід тощо)

Етап №4

Відновлююче полірування/ повне полірування

Полірування іноваційною системою Rupes BigFoot, за допомогої якої забираємо “павутинку” після мийок, матовість лаку, плями та надаємо максимального блиску ЛФП

 

Етап №6

Захист ЛФП

Наносимо захисне покриття для збереження результату.Фторвуглеродний полімер Fusso Coat від компанії Soft99-гідрофобний ефект (самоочищення), захист від вигорання та старіння ЛФП терміном до 12 місяців

Етап №7

​Чорніння гуми

Обробляємо  гуму коліс захисними покриттями для надання нового вигляду та ефекту самоочищення

Ця детейлінг послуга призначена для виправлення незначних дефектів фарби і підвищення візуальної привабливості кузова, і рекомендується для догляду транспортних засобів різного віку, на яких ЛФП висвітлило на протязі довгого часу. Всю процедуру зазвичай можна завершити протягом трьох днів.