Матові авто

 

Матові та сатинові кольори лакофарбового покриття, а також застосування вінілових плівок з різними ефектами, наподобі шкіри рептилій або імітації резини чи хрому знаходяться на піку популярності автомобільної моди. Але з тою ж швидкістю з якою росте популярність цих покриттів зростає і питання “Як за даним автомобілем доглядати?”

Матові покриття відрізняються від інших автомобільних фарб. В типових глянцевих фарбах використовується блиск, що відбиває світло і надає покриттю дзеркальний вигляд. Матове ж покриття використовує іншу технологію , яка знешкоджує світло, забезпечуючи свій унікальний матовий блиск.

Отже, зрозуміло, що для власників матових авто детейлінг (догляд) завжди був проблемним питанням. Куди поїхати? Чи можна це зробити? Що станеться, якщо пташка має “любов до “ матових поверхонь, тоді що? Що робити з слідами потьоків палива біля бензобаку? Тобто, найкращим виходом з ситуації, до цього часу, було нікуди на ній не виїзджати, щоб уникнути подряпин, дощу і інших впливів навколишнього середовища. Напевно не про це Ви мріяли при його купівлі?!

Тому стає не дивно, на запитання “Як я маю доглядати за своїм матовим автомобілем? більшість власників кидаються в крайність і відповідають : “Ніяк не мити і нічим не захищати” .

Однозначно такі думки є хибними, дані поверхні просто потребують особливого догляду та захисту.Тому автовиробники надають спеціальні інструкції по правильному догляду за ЛФП таких автомобілей, з великим переліком “ Що і як робити не можна!!!!!!!”. Наведемо основні з них:

  • Не використовувати воски, силікони, захисні покриття або будь-які інші продукти, виготовлені для звичайної фарби;
  • Не використовувати продукти, які навіть злегка абразивні, такі як поліролі, “рідке сколо” та інші ;
  • Не використовувати механічні очищувачі або поліролі;
  • Не використовувати махрові, тканинні або паперові рушники. Не терти покриття з великим зусиллям і надто енергійно, так як це буде його полірувати та викликати блискучі плями. Блискучі плями ніколи не зможуть бути видалені;
  • Не користуватись продукцією для підвищення блиску, котра може пошкодити матове покриття. Не використовувати автомобільні щітки, та великі механізовані “рушники”.

Отже, матові покриття, плівки та любі креативні рішення в фарбуванні з застосуванням матових кольорів потребують спеціального догляду та продуктів для детейлінгу.

Ми як професійні детейлери маємо наявний відмінний і перевірений рецепт догляду та захисту матових автомобілей, адже окрім кропіткої праці і дотримання всіх технологічних процесів і вимог ми використовуємо преміальну лінійку косметики по догляду та захисту, що розроблені спеціально для використання на матових покриттях.

Отже врезультаті ви отримаєте :

– захист матового кольору та вінілових плівок від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, слідів жорсткої води;-
-гідрофобний ефект (активно відштовхує бруд та воду, суху пилюку);
– перешкоджає наліпання бруду і дорожніх реагентів;
– значно спрощує мийку та догляд
– створює ефект насиченості кольору, при цьому зберігаючи матову поверхню матовою.

Не зволікайте!!! Довірте ваше авто професіоналам!!!