Зовнішній блиск та чистий салон


7-м етапів нашої роботи, які відновлять зовнішній та внутрішній вигляд Вашого автомобіля:

Етап №1

Очистка двигуна та його консервація

Безпечна детейлінг очистка двигуна парою, що доволяє проникати у будь-які важкодоступні місця та з легкістю виводити самі стійкі забруднення, без шкоди для мотору та інших елементів підкапотного простору.                                                                                      Послідуюча консервація  дозволяє довгий час підтримувати його у чистоті.

 Етап №2

Мийка автомобіля + очистка вихлопних насадок

​Детейлінг мийка автомобіля парою дозволяє проникати у будь-які важкодоступні місця, такі як дверні отвори, решітки радіаторів, фільтри, підкапотні щілини, легко порається  з забрудненнями на швах, стиках. Жоден сантиметр Вашого автомобіля не залишиться без уваги!

 

Етап №3

Глибока очистка

Безпечно за допомогою сучасних автоскрабів та спеціальної глини без хімії очищаємо ЛФП, вікна та диски автомобіля від глибоких забруднень (бітум, хімія, гудрон, пташиний послід тощо)

Етап №4

Хімчистка салону

Проводимо повну очистку всього салону та багажного відділення, що включає в себе: хімчистку підлоги, стелі, сидінь, дверних стійок і карт.

 

Робота проводиться з допомогою сучасного обладнання парогенераторів та аероторнадорів 3-го покоління,що дозволяє нейтралізувати можливі залишки хімії. В процесі хімчистки використовується косметика, ​котра рекомендується
передовими автовиробниками.

 


Етап №5

Захист шкіри та пластику

Обробляємо поверхні салону автомобіля захисними складами окремо для шкіри, пластику і велюру.

 

Етап №6

Захист + Блиск ЛФП

Наносимо захисне покриття  від компанії Soft99, що надає автомобілю  гідрофобний ефект (самоочищення) та неймовірний дзеркальний блиск

                                                                                                       

                                                                                   
 Етап №7


Чорніння
 гуми

Обробляємо  гуму коліс захисними покриттями для надання нового вигляду та ефекту самоочищення.

 

Цей детейлінг комплекс призначений для ретельної очистки і захисту всіх зовнішніх і внутрішніх поверхонь, і рекомендується в якості що піврічного відновлювання транспортних засобів, які використовуються на щоденній основі. Всю процедуру зазвичай можна завершити протягом одного дня.