Диски

Литі диски автомобіля повинні очищатися не рідше одного разу на два тижні. До гладкої, чистої поверхні, не налипає настільки багато бруду, відповідно вони не будуть піддаватися тривалому негативного впливу, і будуть зберігати свій доглянутий вигляд.У зимовий період дороги посипають солями і хімікатами, тому чистка Вашим дискам буде необхідна частіше – раз на тиждень.

Звертаємо увагу, що деякі засоби, що використовують на звичайних мийках, є дуже агресивними, в своєму складі містять розчинники, такі як кислоти або спирти. Вони можуть пошкодити як фарбу, так і самі гальмівні диски, шланги гальмівної системи і навіть болти.Але не кожен авто власник готовий витрачати стільки часу і сил на очищення і підтримка хорошого стану дисків.

Ми пропонуємо вам альтернативу, що спростить догляд, і захистить диски від усіх агресивних реагентів.Чим довше бруд, бітум, стружка з гальмівних колодок, гума з коліс, дорожня хімія, солі та інші забруднення будуть перебувати на ваших дисках, тим більший ризик, що в скорому часі, вони будуть виглядати каламутними, пожовклими і звичайно пошкодженими.

Одним з етапів – глибока чистка дисків автомобіля від бітуму і стружки з гальмівних колодок з використанням преміальної автокосметики.При попаданні косметики  на дискову поверхню, засіб взаємодіє з гальмівною стружкою, що застрягла в лаку, розщеплює її і виводить з рідиною, змінюючи при цьому колір.

І чим більше забруднені диски, тим рідина буде мати більш насичений колір. Ефект ви побачите відразу після ополіскування диска водою – вони стає більш блискучими і помітно гладкими.

Щоб зберегти на більший термін чудовий вид, ми пропонуємо захисне покриття для дисків Вашого автомобіля. На оброблених дисках стружка з гальмівних колодок залишається на захисному покритті не проникаючи в лак. Бруд і водовідштовхуючі властивості препарату дозволяють легко і швидко очищати диски – достатньо просто сполоснути водою. У дощову погоду, на швидкості, диски будуть самоочищатися.