Детейлінг відновлення та захист нанокерамікою Lexus LC500h

Нанокераміка для авто Львів

Вгадайте куди прямо з салону прямував перший в Україні Lexus LC 500H? Звичайно в першу у Львові студію автодетейлінгу  Imperial Garage.  Наші клієнти знають, що для того, щоб зберегти новизну, блиск та доглянутий вигляд автомобіля,  його обов’язково потрібно захищати.

Тому, ще до купівлі автомобіля, клієнт записався до нас на послуги захисту преміальною керамікою. Для авто преміум класу – тільки преміум кераміка!

Подивіться прямо зараз як ми відновили та захистили розкішний Lexus LC 500h

Для чого полірувати новий автомобіль?

В більшості автовласників панує думка, що якщо автомобіль новий, на нього одразу можна наносити кераміку без  підготовки. Нажаль в автосалонах так і практикують, покривають автомобілі без полірування і витрачають не це лише декілька годин.

Чому така технологія є хибною?

До того, як автомобіль потряпляє до власника, він проживає частину життя. Його транспортують до автосалонів, вантажать на автовоз, знімають транспортувальну плівку і миють. А чого вартий етап життя в автосалоні: протирання “пилюки” з авто ганчірками, потенційні покупці, які “щупають” лакофарбове покриття руками,  а також дії навколишнього середовища, які щодня негативно вливають на автомобіль, що знаходться на парковці автосалону.

Через всі ці причини на автомібілі з’являються подряпини та інші пошкодження лакофарбовго покриття. Нажаль і наш розкішний автомобіль трішки постраждав: було безліч мілких подряпин та розводів від миючих засобів і засохших капель води “кальцинатів”, що пов’їдались в лак.

Але наша професійна команда відновила автомобіль до ідеального стану, додали йому неймовірний блиск  та захистила  преміальною нанокерамікою G’zox HydroFinish на 24 місяці.

Перелік детейлінг робіт виконаних по відновленню та захисту Lexus LC 500H :

Отже, по даному автомобілю ми провели такі детейлінг роботи :

– детейлінг очистка автомобіля парою;
– детейлінг очистка двигуна парою та його консервація;
– глибока очистка та розконсервація лакофарбового покриття, вікон та дисків;
відновлююче полірування системою Rupes BigFoot;
захисне покриття преміальною керамікою G’zox Hydrofinish;
– керамічне захисне покриття для всіх вікон G’zox “антидощ/антилід” G’zox Hyper View терміном на 2 роки;
– захисне покриття дисків та супортів жаростійкою нанокерамікою G’zox;
– захист гуми

Фотозвіт:

Пошкодження автомобіля – розводи від неякісної хімії та води, що пов’їдались в лак.

Дані пошкодження можливо позбутись тільки шляхом полірування автомобіля

В процесі полірування увага приділяється кожному сантиметру автомобіля

Після того як автомобіль вивели в ідел, приступаємо до покриття нанокерамікою Hydro Finish професійної лінійки G’zox (Японія). Ця преміальна нанокераміка має  яскраво виражені гідрофільні властивості. Вода  з кузова сходить “шторою”, збираючи за собою бруд, не залишаючи капель води. Таким чином автомобіль, покритий цим захисним покриттям , має яскраво виражену властивість самоочищення під час дощу.

Нанокераміка  надійно захищає від хімічних реагентів та інших агресивних впливів навколишнього середовища терміном на 24 міс.  Твердість даного покриття 9Н . Окрім захисних властивостей нанокераміка створює  неймовірний блиск та підкреслює глибину кольору автомобіля.

Обов’язковий етап – запікання нанокераміки пофесійними інфрачервоними лампами

Складно не ввійти в стан ейфорії від ідеального вигляду яксравого Lexus LC 500H після детейлінг процедур. Погоджуєтесь?

Ось так має виглядати новий автомобіль з автосалону!