Детейлінг відновлення та захист колекційної Ferrari 348 TS

Детейлінг Ferrari Львів

Ferrari – це справжній витвір інженерного та дизайнерського мистецтва, якими захоплюються автолюбителі розкішних автомобілей з 1946 року. Створення цих суперкарів вимагає ювелірної точності, спеціалісти вручну встанолюють та підганяють ті чи інші елементи. Звичайно такий автомобіль повинен виглядати як на виставку.

Не будемо довго пояснювати, чому колекційний автомобіль Ferrari 348 TS 1991року  довірили саме нашій детейлінг студії, думаю і так зрозуміло , що клієнти знають, де можна отримати справді якісні детейлінг послуги. Наша студія – це місце, де спеціалісти мають великий практичний досвід, проходили навчання і мають відповідні сертифікати в  сфері детейлінгу. Та й взагалі ми перша та єдина у Львівській області сертифікована детейлінг студія.

Отже, студія преміум-детейлінгу “Imperial Garage” і кращі висококваліфіковані детейлери з радістю прийняли  в роботу цього породистого жеребця благородної крові. Використовуючи топове обладнання та матеріали,  приділяючи особливу увагу кожній деталі автомобіля, ми відновили та захистили цей легендарний автомобіль.

Подивіться прямо зараз як ми відновили та захистили італійську легенду


Перелік детейлінг робіт виконаних по відновленню та захисту Ferrari 348 TS :

Отже, по даному автомобілю ми провели такі детейлінг роботи :

  • детейлінг очистку автомобіля парою, яка включає очистку кожного сантиметра автомобіля, з використанням пензликів для очистки проймів, решіток, лючка бензобаку, молдінгив та інших важкодоступних місць;
  • безпечну очистку парою підкапотного простору та його консервацію;
  • глибоку очистку лакофарбового покриття, вікон та дисків глиною, без використання хімії, від бітуму та інших  дорожніх реагентів;
  • детейлінг хімчистку салону з використанням сертифікованої автокосметики та професійного обладнання (парогенератори, аероторнадори та ін);
  • реставрація сколів (найсучасніша технологія по реставрації);
  • безпечне полірування інноваційною технологією Rupes BigFoot з мінімальним втручанням в товщину лаку;
  • захисне покриття ЛФП преміальним воском;
  • антидощ на лобове скло; 
  • захист гуми для надання нового вигляду та ефекту самоочищення.


Фотозвіт:

Один з обов’язкових етапів підготовки автомобіля до полірування є очищення автомобіля від бітуму, гальмівної стружки та інших важких забруднень глиною та автоскрабами.

Детейлінг мийка авто

Процес безпечної очистки підкапотного простору парою.  Тепер під капотом клієнта буде повний порядок та завидна чистота.

Безпечна мийка двигуна парою

В процесі полірування наша основна задача – безпечно забрати подряпини з кузова автомобіля з максимальним збереженням товщини лакофарбового покриття та надати йому максимального блиску.

Поліровка авто у Львові

Полірування авто Львів

В роботі ми використовуємо полірувальні машинки всіх калібрів. Ми не залишемо без уваги жодного важкодоступного місця на автомобілі.

Безпечне полірування Ferrari

Детейлінг поліруванняРеставрація сколів на лакофарбовому покритті найсучаснішою європейською технологією.

Ремон сколів на авто

Після  професійно виконаного полірування ми захищаємо автомобіль преміальним воском, котрий дозволить зберегти блиск та красу на довгий період часу.

Преміальні воски для авто Львів

Проце детейлінгу Ferrari


Захист авто воском

Фінальні фото:

Неймовірний блиск  та насиченість кольору Ferrari  – це результат професійного полірування  автомобіля та нанесення захисного покриття!

Детейлинг автомобиля

Професійний детейлінг Львів


Краса в кожній деталі…

Результа детейлінг Ferrari Львів

Блиск авто після полірування

Салон автомобіля після детейлінг хімчистки та нанесення захисту на всі шкіряні та пластикові елементи.

Детейлінг хімчистка салону


Захист автомобіля в детейлінг студії

Тепер Ferrari готова приковувати погляди на дорозі не тільки своєю неординарністю та історією, але й чистотою в кожній деталі, неймовірним блиском та соковитістю кольору.