Детейлінг хімчистка інтер’єру Porsche Cayenne (Interior care detailing)

Сучасна людина дуже багато часу проводить в автомобілі. Тому чистота автомобіля в середині – це не тільки комфорт, але й звичайно великий плюс для здоров’я. Адже в процесі експлуатації салон  стає розсадником бактерій, шкідливих мікроорганізмів та грибка .

 

Детейлінг хімчистка авто

 

Детейлінг хімчистка в студії автодетейлінгу IMPERIAL GARAGE призначена для ретельної очистки і захисту всіх внутрішніх поверхонь, і рекомендується в якості щопіврічного відновлювання транспортних засобів, які використовуються на щоденній основі.
 
   У кожному разі ми починаємо процедуру з прибирання пилососом, і парового прибирання усіх поверхонь салону. Далі за допомогою обладнання для аерохімчистки та професійної автокосметики проводиться очистка усіх частин салону, та кондиціонування шкіри та пластику.
детейлінг хімчистка салону

 Результат До і після хімчистки автосалонуПрофесійна хімчистка у Львові

 

Безпечна детейлінг хімчистка
У нашій роботі не має дрібниць!

Ми чистимо усі важкодоступні місця автомобіля,усі зазори, щілини, кути і інші складні елементи кузова і салону, проходячи вручну кожен сантиметр  для досягнення ідеального результату!

Детальна хімчистка авто
Хімчистка дефлекторів
Всю процедуру зазвичай можна завершити протягом одного дня (в залежності від розміру транспортного засобу) наприклад великі втомобілі потрібно буде залишати на протязі доби (через їх розміри, великі автомобілі завжди потребують додаткових 2 -4 годин.
 

Збереження інтер’єру  Вашого автомобіля!

Літній період особливо негативно впливає на шкіру салону Вашого автомобіля.Сонце, ультрафіолет поступово знищують захисний шар і пігмети окрашеної шкіри, що призводить до її вицвітання та старіння.

В холодну пору року шкіра Вашого автомобіля може пересихати через відсутність вологи і якщо вона не оброблена та регулярно не чиститься вона стає схильна до появи нових тріщин та інших пошкоджень.

Хімчистка всього салонного відділення
  Ми використовуємо справжній захисний засіб, який створює прозорий, матовий, еластичний захисний шар на поверхні шкіри, що перешкоджає появі плям і синяви від джинс, вигоряння шкіри від ультрафіолетових променів, проникненню бруду і найголовніше при регулярному використанні знижує появу затертостей на шкірі.

Звертайтесь на процедури по догляду та захисту шкіри в студію IMPERIAL GARAGE! Ми допоможемо підтримувати її чистою, м’якою, еластичною та надовго зберегти новизну Вашого салону!

Дбайлива хімчистка автомобіля

 Чому варто замовити детейлінг хімчистку салону авто в студії IMPERIAL GARAGE :

– Ми чистимо усі важкодоступні місця автомобіля, усі зазори, щілини, кути і інші складні елементи салону, проходячи вручну кожен сантиметр  для досягнення ідеального результату;

-Ми використовуємо новітнє пневматичне обладнання (аероторнадори) парогенератори та спеціальні косметичні засоби окремо для  шкіри, тканини, алькантари, велюру, пластику (а не універсальні для всіх елементів), що сертифіковані провідними автовиробниками;

– Ми не заливаємо Ваш автомобіль водою, піною чи дешевою хімією;

– Ми не пошкодимо електрику ;

– Ми не залишимо жодної краплі води в сидіннях, стелі, підлозі чи в інших місцях;

– Ми не використовуємо дешеву вітчизняну чи китайську хімію, яка  викликає алергію;

– Ми не зіпсуємо матеріали інтер’єру Вашого авто ( шкіра,пластик, велюр тощо).

 

Бажаєте отримати професійну детейлінг хімчистку салону Вашого авто?

Дізнатись детальніше про послугу – Хімчистка салону

Дзвоніть + 38 (067) 600-00-51 або залиште вашу заявку:

Imperial Garage – перша у Львові студія автодетейлінгу
Салон краси для Вашого АВТОМОБІЛЯ!