Чому МИ

Факт #1

Ми перші

Ми перша у Львові студія автодетейлінгу, працюємо
5 років, за цей час напрацьований серйозний авторитет на ринку даних послуг і довіра клієнтів.
Ми любимо свою роботу, а ще більше любимо автомобілі!

Факт #2

Великий досвід роботи

Великий досвід роботи більше 1000 автомобілей від економ (Skoda, Seat, Renault, Peugeot…) до супер преміум класу (Mercedes, BMW, Audi, Porsche, Maserati…).

Факт #3

Постійно навчаємося за кордоном

Прагнучи стати кращими для клієнтів, ми навчались в найкращій  детейлінг академії   Європи RUPES Car Detailing Academi в Італії, і отримали сертифікати, котрі підтверджують наш професіоналізм.

Факт #4

Професійно захищаємо

Проходили курси навчання від провідних автовиробників автокосметики и преміум захисту для дорогих автомобілей , таких як Buff&Shine (США), Nanoskin (США), SOFT99 і Gzox (Японія).

Ми є офіційним партнерським центром по нанесенню захисних покриттів і догляду за ними з допомогою сучасних технологій G’zox, Японія

Факт #5

Сертифіковані спеціалісти

Ми одні з перших в Україні сертифіковані Rupes (Італія), Nanoskin (США),
​SOFT99 (Японія) в області професійного ​полірування.

Факт #6

Передові технології

Працюємо тільки з професійним передовим обладнанням та спеціалізованої косметикою, яка знаходитися в закритому продажі і призначена тільки для професіоналів.

Факт #7

Реанімація салону

Ми реанімуємо салони автомобілей після непрофесійних хімчисток на мийках, розлитого мастила, молока, палива, після пожежі.Також професійно реставруємо шкіру салону по системі Fenice.

Факт #8

Реанімація ЛФП автомобіля

Ми реанімуємо ЛФП автомобілей після неякісних мийок, роботи непрофесійних полірувальників, після пошкоджень внаслідок транспортування авто до власника.Також реставруємо сколи на кузові автомобіля.

Факт #9

Тільки максимальный результат

Ми фанати своєї справи, для нас не існує середнього результату тільки блискучий, чудовий, дивовижний.Це дозволяє автомобілю кожен день бути як на виставку, але в той же час експлуатуватись в звичайному щоденному режимі.