Чому варто звернутись за послугами полірування до професіоналів? Автомобіль завжди, як новий ! IMPERIAL GARAGE

Поняття ДЕТЕЙЛІНГ в Україні є новим напрямком в сфері якісного догляду за автомобілем! Проте останнім часом детейлінг починає набирати все нові і нові обороти, його популярність починає зростати!

Буквально кожного місяця у великих містах відкривається нова детейлінг студія, але в той же час компаній, котрі справді можуть надати якісний детейлінг автомобіля так само мало як і пару років назад!

За гарними вивісками і модними словами часто ховаються непрофесійні, недосвідчені майстри котрі використовують обладнання та “побутову хімію» виходячи з асортименту магазинів автокосметики! Не говорячи вже про надання таких послуг на  автомийках і сервісах!

Професійний детейлінг  здійснюються в спеціально обладнаному і підготовленому приміщенні, з урахуванням всіх високих вимог до чистоти, температури повітря , освітленості і багатьох інших показників, із застосуванням великого асортименту автокосметики, котру не можливо купити” з рук” у регіональних дилерів чи в інтернеті, та професійного обладнання в роботі з інтер’єром та екстер’єром автомобіля.                                                                                                      

    В цій статті мова піде про полірування. Для детейлера воно  є однією з найважливіших процедур, котрій приділяють особливу увагу!

Адже це один із головних способів повернути первісну красу лакофарбовому покриттю (ЛФП) Вашого автомобіля, а нанесення захисних покриттів допоже надовго зберегти його бездоганний  вигляд.

Детейлінг полірування – це частина глобальної турботи про екстер’єр автомобіля. Вона відрізняється від полірування на швидку руку не тільки за якістю, але і за змістом. Мета якісної полірування – це усунення проблем, а не їх швидке і посереднє маскування.

На жаль, на автомийках чи інших сервісах  сьогодні пропонують зовсім не те  полірування, яке могло б принести користь вашому автомобілю.Застаріла методика, невідповідні умови, неякісні матеріали та обладнання, відсутність базових знань про ЛФП, робота по конвеєрній схемі – це лише вершина айсберга. Найчастіше в результаті такого полірування на поверхні кузова автомобіля залишаються голограми, і вже після декількох мийок виявляються кругові розводи і відблиски. Крім цього, наслідки такого полірування чітко видні в сонячну погоду на кузові автомобілів темного кольору. А у гірших випадках трапляються помутніння від перегріву лаку та протерті місця до грунту.

Що таке професійне полірування насправді, і які проблеми воно здатне вирішити?

Детейлер з роторно-орбітальною машинкою Rupes в руках, як хірург зі скальпелем.Його робоче місце  – це ціла лабораторія яка, вразить вас великою кількістю інструментів та вибором автокосметики. На мийці ви точно такого не побачите.

 Професійне пoлірування, виконується від 8 до 24 годин (у важких випадках довше), а не 2-3 години, як часто озвучують на мийках! Досвідчені детейлери знають про полірування  все, володіючи не тільки  великим досвідом, але і величезною базою знань в області фізики і хімії, які дозволяють досягати найвищих  результатів без шкоди для ЛФП. Детейлер досконально вивчає  ЛФП автомобіля і враховуючи індивідуальні  характеристики та його стан, підбирає спеціальну автокосметику та обладнання,  технологію і послідовність роботи.

 Професійне полірування  здатне вирішити цілий спектр проблем:

• усунення дрібних подряпин і дефектів;

• усунення чужорідної фарби та  бруду, що в’ївся  в лакофарбове  покриття ;

• усунення хімічних ушкоджень ЛФП (після взаємодії з кислотами, реагентами або іншими агресивними речовинами);

• усунення затертостей та помутніння, так званої “павутинки” з мікроподряпин, голограм та інших подібних ушкоджень;

• виправлення дефектів неякісного полірування.

Ціль детейлера  не тільки доведення  ЛФП автомобіля до ідеалу, але й збереження та продовження ефекту нового  вигляду автомобіля надовго!

Чому варто звернутись за послугами полірування до професіоналів? Чому саме студія автодетейлінгу IMPERIAL GARAGE?

  • Професіоналізм

З Вашим автомобілем працюють тільки – дипломовані спеціалісти, а не аматори. Ми навчалися в найвідоміших детейлінг академіях Європи та отримали сертифікати, які підтверджують нашу професійність.

Ми навчалися в найвідоміших детейлінг академіях Європи та отримали сертифікати, які підтверджують нашу професійність. Так, закінчили Детейлінг-академію «Rupes» в Італії, проходили курси навчання від відомих виробників автокосметики та преміум захистів для дорогих авто – таких, як Buff&Shine (США), Nanoskin (США), SOFT99 і Gzox (Японія). Ми одні з перших в Україні сертифіковані в області професійного полірування. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому – постійно пробуємо, досліджуємо нові продукти, методики, закуповуємо передове обладнання, підвищуємо кваліфікацію.

Отже, ми  маємо не тільки глибокі знання у сфері автодетейлінгу, але й великий практичний досвід і більше ніж 1000 опрацьованих  автомобілів від економ до супер преміум класу за своїми плечима!

  • Високі вимоги до підготовки та подальшої роботи з автомобілем

Підготовка автомобіля до полірування та подальше полірування  здійснюються в спеціально обладнаному та  підготовленому приміщенні, з урахуванням всіх високих вимог до чистоти, температури повітря, освітленості і багатьох інших показників, із застосуванням великого асортименту автокосметики, котру не можливо купити” з рук” у регіональних дилерів чи в інтернеті, та професійного обладнання.

  • Максимальний результат та якість

Наша основна ціль  доведення  ЛФП автомобіля до максимального  ідеалу. Ми ніколи не будемо брати гроші за послугу у шкоду якості, адже якщо ми зробимо погано другого Вашого візиту можна не чекати, а це Нам не цікаво!

 
  • Делікатна обробка

Ми не використовуємо в роботі застарілі технології типу “наждачок”, не знімаємо шари лаку! Ми працюємо з використанням  інноваційно роторно-орбітальної технології Rupes BigFoot.

Основні переваги якої:

– відсутність голограм як класу;

– відсутність перегріву поверхні – дана технологія допомагає запобігти перевищення границі допустимої температури, відповідно майже відсутній ризик зіпсувати лакофарбове покриття(ЛФП);

– максимальна якість обробки – неймовірні результати в області обробки поверхні, які дають високий рівень блиску та глибину кольору ;
– безпечність – доводити поверхню до ідеалу можна неодноразово ;

– великий асортимент спеціалізованої техніки – відсутність важкодоступних місць, які проходять обробку, під кожне завдання спеціальне обладнання.

 

  • Уважність до деталей

Можливість позбутись пошкоджень на фарах, під ручками, на стиках  і т.д.  також  на таких делікатних поверхнях, як пластик салону під лаком, приборної панелі , дверних стійок. В нашій роботі не має дрібниць- кожен ми приділяємо увагу кожному сантиметру автомобіля!

  •    Гарантія на роботи

Наша задача не замазати і замаскувати  мікро-подряпини  та інші пошкодження, тому ми гарантуємо, що після мийок та прогріву ЛФП не з’являться невідполіровані місця на ЛФП і старі подряпини.

  • Консультація і супровід

Ми консультуємо наших клієнтів по будь-яким питанням, пов’язаним з доглядом за автомобілем після полірування та здійснюємо подальший  якісний регулярний догляд та консультаційний супровід автомобіля!

  • Збереження результату надовго

Наша ціль  не тільки доведення  ЛФП автомобіля до ідеалу, але й збереження та продовження ефекту нового  вигляду автомобіля надовго!

Тому після полірування на кожен автомобіль наноситься захисне покриття! В нашій студії автодетейлінгу наявний величезний вибір захисних покриттів для всіх поверхонь автомобіля: преміальні воски, антидощ, селанти, кераміка, рідке скло.